Jsme mladí lidé,
kteří milují létání

Piloti, dispečeři, řídící letového provozu a spoustu dalších. Roky jsme snili o práci v letectví, o létání. Jako studentům a čerstvým absolventům nám vadilo, že studium postrádá praktické zkušenosti a znalosti. Chtěli jsme dostat víc z oboru, který milujeme!

Vše začalo
jedním velkým dobrodružstvím.

Úspěšně jsme zrealizovali let kolem západní Evropy, v Anglii svezli Sira Nicholase Wintona a rok poté letěli Cessnou C172 do Maroka (a zpět do Hamburku). Jak naše zkušenosti rostly, chtěli jsme uskutečnit větší a ambicióznější projekt, kterým bychom oslovili více lidí.

Naše první událost,
Flying 4 People,
byla prostě skvělá

Právě díky leteckým společnostem se nám podařilo zorganizovat cyklus přednášek, pozvat do Prahy světoznámé letecké osobnosti za jediným cílem – inspirovat a spojovat lidi, kteří jsou fascinování létáním.

Teď organizujeme akci,
která bude ještě větší

Flying 4 Students uvede přednášky 10 významných osobností z celého světa, spolu s workshopy organizovanými leteckými společnostmi. Novými kontakty se to bude jen hemžit a vše vyvrcholí galavečerem a velkou party! Bude to jednoduše revoluční projekt – nikdy před tím zde nebyla šance napřímo oslovit potenciální zaměstnavatele, dostat pracovní nabídku a ještě k tomu získat hromadu kontaktů z celého světa.

Přidejte se k nám!

S naší zásobou plánů víme, že tohle je teprve začátek. Jsme Aerolife a zůstáváme věrni své původní vizi. Ať už jste na začátku svého profesního života nebo jste zakončili svou úspěšnou leteckou kariéru, neváhejte, napište nám e-mail a staňte se jedním z nás.