Get inspired and work in aerospace!

10 Světových řečníků Přednášejících o nejžhavějších tématech v oboru
12+ Workshopů Vedených známými leteckými společnostmi
450 Účastníků Kteří se mohou stát těmi nejlepšími v oboru

Naši řečníci

Jacques Bothelin
Leader a manažer Breitling Jet Teamu, Jacques Bothelin, je jedním z nejzkušenějších akrobatických pilotů na světě. Nalétal přes 11 500 hodin na 145 typech letadel a vystupoval na 2800 představeních v 25 zemích.

Breitling Jet Team je největší profesionální civilní letecká skupina na světě, létající na proudových strojích. Formace se skládá ze 7 Aero L39 Albatros a letá na airshow po celém světě.
Roland Vermeiren
Roland Vermeiren je prezident světové AerospaceMedicalAssociation, krom toho působí již více než 20 let jako předseda lékařské rady Eurocontrolu a 3x za sebou byl zvolen prezidentem ESAM.

Roland je jedním ze světově nejuznávanějších expertů na letecké lékařství s více než 40 lety praxe. Pravidelně vystupuje na leteckých fórech po celém světě, aby sdílel své zkušenosti s perofesionály i studenty.
Chcete vědět více? Prohlédněte si celý program

Workshopy

Worskhopy jsou jednou z klíčových částí F4S. Vedené experty z našich partnerských organizací, vám dají představu, jaké je to pracovat pro některé z nejznámějších společností v oboru letectví. A pokud budete opravdu dobří (a my věříme, že jste), kdo ví? Třeba se jeden z workshopů stane klíčem k práci Vašich snů.

Reference

Petr Konvalinka prof. Ing. Petr Konvalinka, CSc.,FEng., Rektor Českého vysokého učení technického v Praze „Na základě akce Flying 4 People bych rád vyjádřil svou podporu Flying 4 Students.“
Martin Škoda Martin Šonka Pilot Red Bull Air Race
Mistr Evropy Freestyle akrobacie
„Silně podporuji Aerolife v jeho aktivitách.“
Jan Klas Ing. Jan Klas Generální ředitel Řízení letového provozu České republiky „Spolupráce s Aerolife nám dává smysl díky jejich nadšení, odhodlání a schopnostem proměňovat slova v činy.“

Náš příběh

Jsme Aerolife, skupina mladých lidí, kteří žijí letectvím. Před Flying 4 Students se nám podařilo pár zajímavých akcí – naši členové v malých letadlech prolétali Evropu (a nejen tu), aby sdíleli své zážitky s ostatními letci. Během naší předchozí akce, Flying 4 People, jsme zas přiblížili létání široké veřejnosti. Nyní je čas udělat něco, o čem se nám před pár lety ani nesnilo, opravdu unikátní leteckou událost, která vám možná změní život.

Chcete vědět více? Podívejte se na náš příběh

Naši partneři

Kontakt